Ūdens un kanalizācija

Kanalizācija

Mūsdienās neviena ēka nav iedomājama bez kanalizācijas sistēmas, lai arī salīdzinot ar citām sadaļām parasti tā ir viena no vienkāršākajām, kanalizācijas montāža prasa ļoti lielu precizitāti, jo nereti lai izlabotu nekvalitatīvi veiktu montāžu, nākas veikt plašus būvniecības darbus.

Pieredze

SIA “UNIDIS” ir liela pieredze ēku apgādē ar ūdens un kanalizācijas sistēmām. Gan vienkāršai nelielu ēku apgādei, tā arī lielu un pietiekoši sarežģītu, automatizētu sistēmu izbūvei dažādām sabiedriskas nozīmes būvēm, industriālām būvēm un tehnoloģiskajām vajadzībam.

Piedāvājot arī šo sadaļu, “Inženierkomunikacijas” ir spējīgi nodrošināt pilnu mehānisko inženiertīklu izbūves piedāvajumu Jūsu būvei.

Piegādātaji

Varam piegādāt un uzmontēt praktiski jebkura ražotāja iekārtas. Šeit dažas visbiežāk piegādātās mūsu klientiem.

 

 

santehkompl Onninen  Sanistaal

Ūdensapgāde

Tāpat kā kanalizācija, tā arī ūdens apgāde ir viena no būtiskākajām ēkas inženiertehniskajām sastāvdaļām. Mūsdienās it īpaši liela nozīme tiek pievērsta ūdens patēriņam, sistēmas tiek būvētas tā lai pēc iespējas samazinātu neapdomīgu ūdens patēriņu, gan resursu ekonomēšanas dēļ, gan arī lai izsargātos no netīšas ēkas appludināsanas.

Tāpat arī sadarbojoties ar lielākajiem ugunsdzēsības iekārtu un materiālu piegadātājiem nodrošinam ugunsdzēsības tīklu izbūvi.

Mūsu Brošūra

Construction-Brochure-Sample

Uzspiežot uz zemāk norādīto linku varat apskatīt mūsu uzņēmuma brošūru.