Apkure un ventilācija

Ventilācija

Mūsdienās lielāko diennakts daļu cilvēki pavada iekštelpās, līdz ar ko telpu apgāde ar svaigu gaisu ir īpaši svarīga.

Ventilācijas sistēmas galvenais uzdevums ir izvadīt no telpām piesārņoto gaisu un piegādāt svaigu un filtrētu gaisu. Atkarībā no nepieciešamības to var piesildīt vai arī atdzesēt. Lai šis process notiktu kvalitatīvi, nodrošinot visas nepieciešamās prasības, kā arī izmantojot pēc iespējas mazāk energoresursus, ir nepieciešama kvalitatīva un atbildīga sistēmas montāža un ieregulēšana.

SIA “UNIDIS” veic ventilācijas sistēmu montāžu un apkalpošanu. Mūsu darba pieredze, ilggadēja sadarbība ar vadošajiem iekārtu ražotājiem, plaša tehniskā bāze – tas viss ir garantija tam, ka gaiss jūsu telpās vienmēr būs svaigs. Mēs esam gatavi uzņemties visus ventilācijas sistēmas ierīkošanas posmus, iekļaujot servisa apkalpošanu.

Apkure

Uzturēt komforta apstākļus telpās bez pārdomātas un kvalitatīvas apkures sistēmas mūsu klimata zonā nav iespējams.

Lai nodrošinātu nepieciešamo temperatūru, gada lielāko daļu telpas ir nepieciešams apkurināt. Nav noslēpums, ēkas apkures izdevumi ir vieni no lielākajiem jebkura patērētaja budžetā. Tas ir īpaši aktuāli uzņēmumiem un sabiedriskājām organizācijām, kurām ir jāapkurina lielas platības.

Mūsu Brošūra

Construction-Brochure-Sample

Uzspiežot uz zemāk norādīto linku varat apskatīt mūsu uzņēmuma brošūru.